O nas

Twoje motywacje - psychoterapia, szkolenia, akademia rozwoju
Zespół Twoje Motywacje

Nie jesteśmy kolejną firmą szkoleniową, która prowadzi nudne wykłady i zarzuca uczestników kursów niemożliwą do przyswojenia ilością informacji. Twoje Motywacje to miejsce, w którym otrzymujesz wsparcie i wskazówki, jak radzić sobie w konkretnych sytuacjach w codziennej pracy. Prowadzimy otwarte i zamknięte szkolenia biznesowe oparte o nowoczesny trening psychologiczny i analizę doświadczeń uczestników. Szczególne znaczenie mają dla nas metody szkoleniowe stosowane w trakcie dwudniowych warsztatów. Nacisk kładziemy na pracę własną uczestników pod kierunkiem doświadczonych trenerów. Wychodzimy z założenia, że nauka przez praktykę to najskuteczniejszy sposób na trwałą zmianę wzorców zachowań. Osobnym obszarem naszej działalności jest profesjonalna psychoterapia, w ramach której oferujemy pomoc dla osób, zmagających się z różnymi problemami. Nasi doświadczeni terapeuci zaproponują sposób postępowania dostosowany do indywidualnej sytuacji. Pomożemy Ci zmienić się na lepsze! 

Szkolenia biznesowe w Twoje Motywacje

Wiele organizacji nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia szkolenia swoich pracowników i traci możliwość budowania istotnych relacji między firmą, a osobami w niej zatrudnionymi. Oferowane przez Twoje Motywacje autorskie projekty szkoleniowe są doskonałą okazją do rozwijania bazy wiedzy wszystkich pracowników. Nasza oferta obejmuje dwudniowe szkolenia biznesowe pozwalające wykorzystać potencjał zespołu, zlikwidować bariery oraz wypracować wzorce zachowań, które poprawią jakość relacji społecznych.

Niezależnie od wyzwania mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasze profesjonalne warsztaty biznesowe podniosą efektywność pracowników oraz poprawią komfort funkcjonowania w społeczeństwie. Szkolenia w Twoje Motywacje dają Ci przewagę, aby pozostać konkurencyjnym na coraz bardziej złożonym i szybko zmieniającym się rynku pracy.

Psychoterapia z Twoje Motywacje

Zapewniamy szeroki zakres usług z zakresu psychoterapii dla dorosłych, par oraz konsultacji psychologicznych, które pomogą sprecyzować problem i podjąć skuteczne działania w celu zmiany. Nasi terapeuci w swojej pracy stosują najnowsze metody poparte wieloletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas profesjonalizm, podejście pełne akceptacji i zrozumienia potrzeb Pacjentów. Wspieramy poprzez psychoterapię indywidualną osoby w kryzysowych sytuacjach życiowych, psychicznych oraz w rozwoju osobistym. Specjalizujemy się w terapii uzależnień, która zapewnia wsparcie w walce o uwolnienie się od nałogu, a także psychoterapii dla par, gdy relacja dwóch osób pozostających w związku przechodzi kryzys.

Nieustanny Rozwój

Szkolenia biznesowe i psychoterapia to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Jeśli znalazłeś się w swoim życiu na zakręcie i nie wiesz, co dalej zrobić, nasz Pakiet Nieustanny Rozwój jest dla Ciebie! Doświadczeni psychologowie biznesu pomogą na nowo zdefiniować cele życiowe w ramach cyklu szkoleń usprawniającego poznanie i zrozumienie ukrytych potrzeb psychologicznych.

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii, psychoterapii oraz trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Certyfikowani terapeuci swoją pracę wykonują z najwyższym zaangażowaniem i wiedzą, zdobytą dzięki wieloletniej działalności w zawodzie. Prowadzenie szkoleń i psychoterapii jest dla nas możliwością wsparcia i podzielenia się specjalistyczną wiedzą.