Profesjonalnie szkolenia biznesowe z Twoje Motywacje – sprawdź, co mamy w ofercie

Twoje motywacje - psychoterapia, szkolenia, akademia rozwoju

Rodzaje szkoleń, jakie organizuje nasza firma szkoleniowa

Nasza oferta to dwudniowe szkolenia biznesowe dotyczące najważniejszych aspektów funkcjonowania firmy, związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim.

Zapraszamy na szkolenia zamknięte, skierowane do istniejących, pracujących ze sobą na co dzień, zespołów. Udział w takim szkoleniu ujawni bariery, które nie pozwalają Twojej firmie wykorzystywać swojego potencjału i zaproponuje rozwiązania, które umożliwią ich likwidację.

Oferujemy także warsztaty o nieco innym charakterze – kursy otwarte, których uczestnicy pochodzą z różnych środowisk i branż. Korzyścią z udziału w takich warsztatach jest możliwość spojrzenia z zewnątrz na swoją rolę i pozycję zawodową, jak również wytypowanie swoich słabych stron i możliwość pracy nad nimi. 

Dla kogo przeznaczone są nasze szkolenia?

Nasze szkolenia mogą okazać się użyteczne dla każdego, kto chciałby lepiej funkcjonować w społeczeństwie i poprawić komfort swojego życia. Szczególnie zapraszamy osoby, których praca opiera się na kontakcie z ludźmi. 

Jeśli jesteś właścicielem firmy bądź kierujesz zespołem pracowniczym, nasze kursy biznesowe pomogą Ci usprawnić komunikację wewnątrz organizacji i odpowiednio zmotywować podwładnych tak, aby w pełni wykorzystać tkwiący w nich potencjał.

Szczególnie zapraszamy:

  • właścicieli firm, którzy na co dzień pracują z ludźmi;
  • osoby, które mają trudności w relacjach z ludźmi;
  • osoby, które zarządzają ludźmi;
  • osoby, które na co dzień pracują z ludźmi (pedagog, prawnik, lekarz);
  • osoby, które chcą uczynić swoją komunikację jeszcze lepszą;
  • osoby, które chcą lepiej zrozumieć siebie i innych.

Tematyka szkoleń organizowanych przez firmę Twoje Motywacje – na co możesz się zdecydować?

Oferujemy profesjonalne szkolenia biznesowe związane z funkcjonowaniem w zespołach pracowniczych.

Zapraszamy na następujące szkolenia: 

Trening Podstawy Asertywności

Pokażemy Ci, czym jest postawa asertywna i jakie korzyści może przynieść w codziennym funkcjonowaniu. Nauczymy Cię, jak wyrazić siebie bez lęku i niepotrzebnych napięć.

Asertywność dla zaawansowanych

Rozwiniemy Twoje umiejętności asertywnego wyrażania siebie tak, aby postawa asertywna stała się Twoim naturalnym sposobem komunikacji z innymi.

Trening Podstawy Komunikacji

Zapoznamy Cię z regułami rządzącymi komunikacją międzyludzką, pokażemy, jak rozwiązywać konflikty i osiągać cele w relacjach z innymi.

Radzenie sobie ze stresem

Nauczymy Cię, jak panować nad stresem, a także jak go rozpoznawać i wykorzystać do konstruktywnych działań. Poznasz sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych, które pozytywnie wpłyną na komfort Twojego życia.

Trening umiejętności społecznych

Pokażemy Ci, jak nawiązywać owocne relacje z innymi, jak konstruktywnie rozwiązywać konflikty, jak asertywnie wyrażać swoje oczekiwania; skupimy się także na umiejętności przyjmowania przez Ciebie krytyki.

Misja i Wizja

Nauczymy Cię, jak rozpoznawać swoje potrzeby psychologiczne; pokażemy też, jak możesz radzić sobie z kryzysami życiowymi oraz pomożemy określić cele życiowe.

Wypalenie zawodowe i radzenie sobie ze stresem

Nauczymy Cię efektywnych sposobów radzenia sobie z wypaleniem zawodowym. Poznasz też metody redukcji stresu.

Podstawy przywództwa i zarządzania ludźmi

Nauczymy Cię podstaw przywództwa i zarządzania ludźmi. Dowiesz się, jak budować autorytet i wykorzystywać poszczególne modele przywództwa.

Podstawy przywództwa i zarządzania ludźmi – poziom 2

Rozszerzymy Twoje wiedzę i umiejętności na temat przywództwa i zarządzania ludźmi. Dowiesz się, jak jeszcze skuteczniej kreować się w roli lidera zespołu.

Asertywny Rodzic – Wspierający rodzic

Pokażemy Ci, jak rodzic może wykorzystywać zachowania asertywne, by wspierać swoje dziecko na różnych etapach rozwoju.

Komunikacja interpersonalna z elementami inteligencji emocjonalnej

Nauczymy Cię, czym jest inteligencja emocjonalna, jaką rolę pełni w życiu osobistym i zawodowym oraz jak ją rozwijać.

Podstawowe techniki sprzedaży

Nauczymy Cię identyfikowania potrzeb klientów i efektywnej sprzedaży, koncentrując się na wykorzystaniu skutecznych technik sprzedaży.

Zarządzanie zmianą + Radzenie sobie w zmianie

Nauczymy Cię, jak skutecznie planować i wdrażać zmiany w organizacji i zespołach. Uczestnicy zdobędą również narzędzia do radzenia sobie z własnymi emocjami i stresem związanym ze zmianami.

Narzędzie Coachingowe w pracy menagera

Na szkoleniu wskażemy, czym są coaching i mentoring, oraz jak można je efektywnie wykorzystywać w pracy menagera. 

Trudne rozmowy i udzielanie informacji zwrotnej

Pokażemy Ci, jak prowadzić trudne rozmowy i jak udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej – feedbacku. 

Zarządzanie relacjami z Klientem

Zapoznamy Cię z metodami służącymi analizie klientów oraz ich potrzeb oraz sposobami zrozumienia siebie w procesie zarządzania relacjami z klientem.

Gdzie można uczestniczyć w naszych szkoleniach?

Miejsca treningów:

Katowice, ul. Mickiewicza 3/118 (Pierwsze piętro)
Kraków, ul. Starowiślna 83/6

Gdzie odbywają się terapie:

Katowice, ul. Mickiewicza 3/118 (Pierwsze piętro)
Kraków, ul. Starowiślna 83/6

Sesje odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Co Klienci zyskują dzięki skorzystaniu z oferty szkoleń naszej firmy Twoje Motywacje? Korzyści

Organizacja naszych szkoleń biznesowych ukierunkowana jest na zapewnienie uczestnikom konkretnych, namacalnych korzyści.

Z punktu widzenia uczestnika, korzyści z udziału w naszych kursach to przede wszystkim: podniesienie jakości relacji z innymi, świadomość własnego JA, większy komfort życia i zadowolenie z pracy zawodowej. 

Pracodawca, szkoląc swoich pracowników, ma możliwość zwiększenia efektywności działania przedsiębiorstwa poprzez skuteczne motywowanie swoich podwładnych, podniesienie spójności zespołu i nakierowanie go na konstruktywne rozwiązywanie problemów, a także realizację ambitnych i długofalowych celów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty szkoleniowej Twoje Motywacje?

Nasz zespół to mieszanka młodości i doświadczenia, a psychologia to nasza wspólna pasja. Angażujemy się w każde zajęcia i lubimy wyzwania. Największą satysfakcję przynoszą nam widoczne efekty naszych działań.

Staramy się ograniczać teorię do niezbędnego minimum – nasze zajęcia to przede wszystkim praktyczna praca na „żywym organizmie”.

Dbamy o przyjazną, życzliwą atmosferę, która sprzyja kreatywności i pozwala naszym uczestnikom otworzyć się bardziej, niż mogliby się tego spodziewać.

Jakie są ceny naszych kursów biznesowych?

Ceny naszych kursów zaczynają się od 1500 zł netto.

Co, oprócz profesjonalnych szkoleń, oferuje nasza firma?

Zachęcamy do wzięcia udziału w serii szkoleń Akademia Rozwoju (Pakiet Nieustanny Rozwój). Udział w pełnym cyklu szkoleń pozwala na całościowe przyjrzenie się swoim dotychczasowym relacjom z otoczeniem i próbę zmiany postaw i sposobów komunikacji. Ma to na celu podniesienie jakości życia i efektywności pracy zawodowej. 

Oprócz kursów biznesowych, przeznaczonych dla pracowników i właścicieli firm, dysponujemy szeroką ofertą psychoterapeutyczną. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne, dzięki którym będziemy mogli zdiagnozować Twój problem i zdecydować o dalszym postepowaniu. Zachęcamy do podjęcia psychoterapii indywidualnej prowadzonej przez doświadczonych, zaangażowanych fachowców.

Specjalizujemy się w psychoterapii uzależnień – zajmujemy się zarówno uzależnieniami behawioralnymi, jak i uzależnieniami od substancji.

Jeśli czujesz, że Twoje małżeństwo/związek znalazł się na zakręcie, nie czekaj – wraz z naszymi specjalistami poszukaj rozwiązań w ramach psychoterapii dla par.

Opinie o kursach organizowanych przez Twoje Motywacje

„Szkolenia Twoich Motywacji to jedne z lepszych warsztatów, w jakich uczestniczyłam. Zaangażowanie, humor, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie prowadzących przekładają się na natychmiastowe efekty. Polecam wszystkim!”

„Wraz z pracownikami brałem udział w dwóch warsztatach organizowanych przez Twoje Motywacje i to chyba nie koniec. Inspirujący, charyzmatyczni prowadzący i praktyczne wskazówki, jak wprowadzać w mojej firmie zmiany na lepsze. A wszystko to w niezobowiązującej, swobodnej atmosferze. Super.”

„Byłam sceptyczna i mocno skrępowana, ale warsztaty z asertywnej komunikacji to był świetny pomysł. Warsztaty otworzyły mi oczy i chyba wiem, dlaczego do tej pory tak trudno mi było postawić na swoim i dlaczego tak bardzo przejmowałam się tym, co pomyślą sobie inni. Myślę, że teraz to się zmieni. Serdecznie pozdrawiam prowadzących!”