Podstawowe techniki sprzedaży

Efektywne sposoby badania potrzeb klienta i sprzedaży
Twoje motywacje - psychoterapia, szkolenia, akademia rozwoju

Najbliższa data

Czas trwania

2 dni, po 8h

Lokalizacja

Katowice, cała Polska

Cena kursu

1500 zł netto

Opis i cel szkolenia z technik sprzedaży: 

Szkolenie z technik sprzedaży skierowane jest do firm, które chcą wyposażyć swoich pracowników działu sprzedaży w odpowiednie narzędzia sprzedażowe 

Do kogo jest skierowany kurs techniki sprzedaży:

Szkolenie ze sprzedaży skierowane jest: 

 • Dla firm z działami sprzedażowymi 
 • Dla Handlowców którzy chcą podnieść swoje kompetencje 

Jakie są korzyści z udziału w szkoleniu ze skutecznych technik sprzedaży: 

 • Rpoznanie podstawowych technik sprzedaży,
 • Rjaki jest wpływ na nadawanie i odbieranie komunikatu,
 • Rpotrafi diagnozować potrzeby klienta,
 • Rpotrafi reagować na potrzeby klienta,
 • Rpotrafi pokazać korzyści płynące z oferty.

Program szkolenia z technik sprzedaży: 

 • Komunikacja werbalna i niewerbalna 
 • Dostrojenie i prowadzenie rozmowy
 • Dostrajanie się do rozmówcy w kontakcie telefonicznym 
 • Umiejętności diagnozy potrzeb klienta
 • Kalibrowanie stanu klienta
 • Konstruowanie pytań i prowadzenie dialogu analizującego potrzeby klienta
 • Formy prezentacji oferty sprzedażowej 
 • Sposoby motywowania klienta do transakcji

Hej Ty! Chcesz zapisać się na to szkolenie? Na co czekasz!

Trener Twoje Motywacje wskazujący hasło zachęcające do rozwoju pod okiem trenerów

Co otrzymasz w ramach szkolenia technik sprzedaży?

Certyfikat
kończący
trening

Doświadczenie w pracy
na procesie

Materiały szkoleniowe, żebyś mógł utrwalać wiedzę po treningu

Profesjonalną wiedzę od doświadczonych trenerów

Warunki uczestnictwa w kursie z technik skutecznej sprzedaży: 

Szkolenia otwarte przeznaczone są dla działów handlowych lub osób pracujących w sprzedaży chcących podnosić swoje umiejętności. Takie szkolenie stwarza możliwość nawiązania nowych kontaktów i obserwacji interakcji zachodzących w grupie szkoleniowej.

Nasze metody szkoleniowe

Metody szkoleniowe, które stosujemy, kładą nacisk na pracę własną pod kierunkiem doświadczonego trenera. Sposób zdobywania wiedzy i korekty zachowań nakierowany jest na odwzorowanie rzeczywistych życiowych sytuacji. Wychodzimy z założenia, że nauka poprzez praktykę jest najskuteczniejszym sposobem na trwałą zmianę wzorców zachowań.

Cykl Kolba

Model Uczenia się przez Doświadczenie (Experiential Learning Model) – podstawowa metoda treningowa dla dorosłych; składa się z czterech etapów w dowolnej kolejności: doświadczenie, refleksja, teoria oraz praktyka. Niewątpliwą zaletą tej metody jest nacisk na aktywne przyswajanie wiedzy, co skutkuje wyższym poziomem zainteresowania uczestników i wysoką skutecznością; jest to metoda elastyczna – można ją zastosować w dowolnej dziedzinie wiedzy i zindywidualizować pod kątem konkretnych uczestników.

Miniwykład

Wprowadzenie do omawianego zagadnienia, pozwalające w naturalny i przystępny sposób zapoznać się z obszarem, nad którym będziemy pracować; prowadzony przez naszych doświadczonych, otwartych na grupę trenerów.

Inne metody pracy w grupie

Praca wglądowa, Modelowanie zachowań, Struktury grupowe, Psychodrama – sprawdzone sposoby na pogłębienie samoświadomości, zdobycie wiedzy o swoich mocnych i słabych stronach, wypracowanie nowych, skutecznych zachowań w różnorodnych sytuacjach prywatnych i zawodowych.

Opinie o kursie technik sprzedaży

“Jestem pod wielkim wrażeniem! To naprawdę tak można? Będę próbowała zastosować taki sposób komunikacji na co dzień, czuję, że tego właśnie od dawna potrzebowałam.”

„Przystępni i życzliwi prowadzący z dużym wyczuciem. Świetna, otwarta grupa. Dużo śmiechu, ale dowiedziałam się ważnych rzeczy o sobie samej. Naprawdę było warto.”

„Asertywność, asertywność, to słowo stało się modne… Trochę z przypadku trafiłem na te warsztaty, ale muszę powiedzieć, że temat mocno mnie zaintrygował. Coś jest na rzeczy. Na pewno warto spróbować”

Kto prowadzi szkolenie?

TwojeMotywacje.pl - trener Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński

Psychologia to mój zawód i pasja – oprócz ukończonych studiów psychologicznych  (specjalność –  psychologia pracy, organizacji i zarządzania) systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach naukowych i specjalistycznych szkoleniach. Pasjonuje mnie komunikacja międzyludzka i jej ograniczenia. Moją ambicją jako trenera jest, aby moi klienci uzyskiwali wgląd w siebie, aby stawali się świadomi swoich możliwości, ale i ograniczeń. Prowadzę zajęcia zorientowane na poszerzenie samoświadomości oraz rozwój umiejętności społecznych.

Twoje Motywacje trener Justyna Klimas Laszczyk

Anna Nanys-Wróbel

Od ponad 20 lat wspieram rozwój osobisty w obszarach komunikacji, asertywności i osobistej efektywności, a także rozwój firm w zakresie negocjacji, rozwiązywania konfliktów i budowania zespołów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w realizacji programów rozwojowych dla trenerów i terapeutów. Jestem superwizorem treningu psychologicznego i trenerem NLP z bogatym doświadczeniem w zakresie trenowania psychologów i pedagogów.

Trener Twoje Motywacje - Kamil Kurpierz

Kamil Kurpierz

Specjalizuję się w zagadnieniach rozwoju kompetencji menedżerskich i sprzedażowych, myślenia strategicznego i zarządzania zmianą, ale także komunikacji międzykulturowej, team coaching i facylitacji procesów zespołowych. Celem moich działań jest podniesienie efektywności pracy zespołów i instytucji. Realizuję także indywidualnie projektowane rozwiązania biznesowe takie jak facylitacja warsztatów strategicznych i team buildingowych skierowane do kadry zarządzającej.

Terminy, lokalizacje i ceny szkoleń

Data szkoleniaLokalizacjaCenaRezerwacja
21-22 maja 2024Katowice1500 zł nettoZapisz się

Zarezerwuj miejsce dla siebie