Iwona Drozdowicz - trener w Twoje Motywacje

Twoje motywacje - psychoterapia, szkolenia, akademia rozwoju
Trener Twoje Motywacje - Iwona Drozdowicz

Iwona Drozdowicz -Nita – Psycholog, psychoterapeutka oraz certyfikowana terapeutka EEG Biofeedback.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii (specjalność kliniczno-sądowa). Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Ukończyłam także rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne podyplomowy, czteroletni kurs Systemowej Terapii Rodzin.

W ramach stażu zawodowego prowadziłam zajęcia z psychoedukacji w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym.

Systematycznie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kongresach i konferencjach naukowych oraz szkoleniach zawodowych.

W swojej pracy kieruję się następującymi słowami:
„Weź w swoje ręce mapę. Wybierz kierunek i zrób chociaż jeden krok. Wyrwij się z marazmu, a jeśli potrzebujesz towarzysza w podróży, który otworzy drzwi i pomoże zobaczyć nowe miejsca na Ziemi oraz da Ci wsparcie w trudniejszych momentach to służę pomocą. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.”

Zachęcam do wspólnej pracy nad akceptacją siebie i innych, nad budowaniem pewności siebie i oswojeniem swoich lęków. Naszym celem będzie podniesienie jakości życia Twojego i Twojej rodziny, a także  ułatwienie radzenia radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami życiowymi.