Psychoterapia dla dorosłych

Twoje motywacje - psychoterapia, szkolenia, akademia rozwoju

Oferujemy szeroki zakres usług psychoterapii dla dorosłych. Zachęcamy do skorzystania z konsultacji psychologicznych, które pomogą Ci sprecyzować problem, z jakim się mierzysz i podjąć decyzję co do dalszych kroków w celu rozwiązania go.

W przypadku, kiedy uznasz, że potrzebujesz długofalowej pomocy, zapraszamy do skorzystania z psychoterapii indywidualnej. Nasi doświadczeni terapeuci zaproponują sposób postępowania dostosowany do Twojej indywidualnej sytuacji.

Rodzaje psychoterapii, jakie oferujemy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi psychoterapeutami.

Konsultacja psychologiczna

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji psychologicznych, które pomogą Ci sprecyzować problem, z jakim się mierzysz i podjąć decyzję co do dalszych kroków w celu rozwiązania go.

Psychoterapia indywidualna

W przypadku, kiedy uznasz, że potrzebujesz długofalowej pomocy, zapraszamy do skorzystania z psychoterapii indywidualnej. Nasi doświadczeni terapeuci zaproponują sposób postępowania dostosowany do Twojej indywidualnej sytuacji.

Psychoterapia dla par

Skutecznie pomagamy małżeństwom i innym związkom, które znalazły się na rozdrożu. Jeżeli przestałeś dogadywać się z partnerem/partnerką, a Twoja relacja z bliską osobą przynosi Ci frustracje i rozczarowania, proponujemy udział w psychoterapii par. Pomożemy przywrócić Twojemu związkowi harmonię, byś mógł czerpać z niego radość i satysfakcję.

W jakich sytuacjach pomocna okazuje się rozmowa z psychoterapeutą?

We współczesnym świecie niejednokrotnie zdarza się, że osoby dotychczas bez problemów funkcjonujące społecznie, nagle bądź stopniowo gubią się, tracą zdolność do realizacji celów, rozwoju oraz osiągania osobistego szczęścia. Problemem staje się również umiejętność nawiązywania i utrzymywania satysfakcjonujących relacji społecznych, w tym także, a nawet przede wszystkim – rodzinnych. Kiedy tego rodzaju sytuacja staje się chroniczna, osoba taka przestaje dostrzegać sens życia.

Warto skonsultować swoją sytuację życiową z psychoterapeutą szczególnie w przypadku:

 • obniżonej samooceny;
 • chronicznego niepokoju i lęku;
 • chronicznie obniżonego nastroju;
 • zaburzeń relacji z otoczeniem;
 • problemów z komunikacją z partnerem/partnerką;
 • utraty kontroli nad używaniem substancji psychoaktywnych;
 • poważnych zmian życiowych.

Gdzie można uczestniczyć w psychoterapii?

Miejsca treningów:

Katowice, ul. Mickiewicza 3/118 (Pierwsze piętro)
Kraków, ul. Starowiślna 83/6

Gdzie odbywają się terapie:

Katowice, ul. Mickiewicza 3/118 (Pierwsze piętro)
Kraków, ul. Starowiślna 83/6

Sesje odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Na co możesz liczyć w trakcie psychoterapii?

Nasi specjaliści, zajmujący się psychoterapią osób dorosłych, potraktują Twój problem indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Możesz liczyć na: 

 • akceptację, empatię i wsparcie;
 • uwagę, chęć zrozumienia i dyskrecję;
 • fachową wiedzę i brak ocen;
 • lepsze zrozumienie siebie w relacjach z innymi;
 • kontakt z własnymi emocjami i uczuciami;
 • zmniejszenie poczucia osamotnienia;
 • ulgę.

Jakie są opinie Klientów na temat oferowanej przez naszą firmę psychoterapii?

„Już od dłuższego czasu czułem, że potrzebna jest mi rozmowa o moich problemach z kimś doświadczonym. W końcu się zdecydowałem i nie żałuję. Nie do końca wiem, w czym tkwi mój problem, ale liczę na to, że kolejne wizyty przyniosą skutek. Pan Krzysztof to empatyczny, uważny słuchacz i chyba tego mi było potrzeba. Mam nadzieję, że razem znajdziemy rozwiązanie moich problemów.”

„Trafiłem do Twoich Motywacji najpierw na konsultację, a potem zdecydowałem się na psychoterapię indywidualną. Dziś, po kilku spotkaniach, czuję się znacznie lepiej. Wiem, że po tym wszystkim, co przeszedłem czeka mnie jeszcze dużo pracy, ale zobaczyłem światełko w tunelu.”

„Pandemia wywróciła nasz świat do góry nogami – mąż stracił pracę, ja musiałam pracować zdalnie i tak trwało to miesiącami. Byliśmy już blisko decyzji o rozstaniu, kiedy trafiliśmy na psychoterapię par w firmie Twoje Motywacje. Efekt przerósł nasze oczekiwania – znów chcemy być razem i z optymizmem patrzymy w przyszłość, a wszystkie te trudne chwile tylko umocniły nasz związek. Dziękujemy!”

Jaki jest koszt psychoterapii dla dorosłych?

Terapia kosztuje od 200 zł za 1 spotkanie – sesję 60 min.